Hakkımızda

Hakkımızda

MEDOKSA MEDİKAL DOKUMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Soft Ortez sektöründe 16 yıllık deneyimin getirdiği bilgi ve beceri ile 2004 yılında kurulmuştur.
FİRMAMIZ güncel yenilikleri yakından takip ederek, Ar-Ge çalışmaları, üretim kadrosu ve tüm departmanları ile insan sağlığı için en son teknolojileri kullanarak ürettiği kumaş ve LYON marka soft ortez ürünleri pazarda kalitesini bilinir hale getirmiştir. Şirketimiz Ar-Ge çalışmaları sonucunda hava alabilme özelliği olan kumaş imalatına geçmiştir.
HEDEFİMİZ her zaman ülkemiz için ilklere imza atmak, bunu tüm dünyaya yayarak tüm insanların yaşam standartlarını yükseltici ürünler geliştirmek, daha da önemlisi bunu insanlara en ekonomik şekilde sunmaktır.
MEDOKSA MEDİKAL “müşteri memnuniyetini” ilke edinmiş kalite politikasıyla müşterilerine sadece ürün satmak değil aynı zamanda onların beklentilerine cevap verebilmeyi ve uzun soluklu kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.
Firmamız 93/42/EEC Avrupa Tıbbi Mevzuatı Yükümlülüğünde Clas “CE” Deklarasyonuna Sahip ve ISO-TSE-EN 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesine Sahiptir.

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.